Stomatolog Dziecięcy | Bemowo, Warszawa, ul. Powstańców Śląskich 103
Umów się na wizytę: +48 570 011 110, +48 22 253 00 46 Facebook
Arrow
ArrowSlider

zabekGabinet stomatologiczny dla dzieci w Warszawie – O nas


W czasach, kiedy gabinety dentystyczne zniknęły ze szkół, większość rodziców nie zdaje sobie sprawy, jaki jest stan uzębienia ich pociech i jak ważne jest objęcie opieką stomatologa dziecięcego już na etapie zębów mlecznych. Nasza placówka, zlokalizowana w dogodnym miejscu na terenie dzielnicy Warszawa Bemowo, została założona z myślą o wymagających małych pacjentach, aby zapewnić im największy komfort podczas wizyt kontrolnych oraz leczenia u dentysty dla dzieci.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że podstawą sukcesu w stomatologii dziecięcej jest przyjazne, cierpliwe i bardzo indywidualne podejście do każdego dziecka. Dlatego, w trosce o najmłodszych, w naszym gabinecie stomatologicznym zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowany personel medyczny, przygotowany do pracy z dziećmi. Nasi dentyści dziecięcy dokładają wszelkich starań, aby wizyty dla małych pacjentów przebiegały w miłej atmosferze, bez stresu i bez bólu. Ważne jest dla nas, aby każde dziecko było traktowane z szacunkiem, życzliwością i otwartością.

o-nas-1-strona1-900-x-599

zabekKompleksowe leczenie stomatologiczne


Nasz gabinet stomatologiczny dla dzieci, mieszczący się na warszawskim Bemowie, powstał, aby zapewnić profesjonalną i kompleksową opiekę dentystyczną zarówno kilkuletnim maluchom, jak i dorastającej młodzieży. Podczas wizyt, dentysta dla dzieci nie tylko proponuje odpowiednie leczenie, ale także ocenia rozwój szczęki i uzębienia oraz pomaga przyswoić podstawowe zasady właściwej pielęgnacji jamy ustnej i zębów.

Dla zapewnienia najwyższej jakości i komfortu, każdy nasz stomatolog dziecięcy oferuje wykonywanie zabiegów przy bezbolesnym znieczuleniu. Budowaniu pozytywnych skojarzeń u naszych młodych pacjentów sprzyjają bajki oglądane w trakcie leczenia, szuflada z nagrodami, czy kolorowe wypełnienia, jakie stosuje dentysta dziecięcy.
To wszystko powoduje, że coraz więcej małych pacjentów z niecierpliwością wyczekuje kolejnej wizyty u stomatologa dla dzieci.

Nasza oferta to między innymi:

Stomatolog dla dzieci w OD UCHA DO UCHA to najlepszy wybór dla każdego malucha!

zabekNasz zespół


LECZENIE STOMATOLOGICZNE:

  • dr Joanna Drózd -Trześniewska
  • dr Aneta Gawor
  • dr Joanna Gorczyca
  • dr Barbara Kapuścińska
  • dr Julia Nguyen
  • dr Sara Wardzińska

LECZENIE ORTODONTYCZNE

  • dr Agnieszka Kapuścińska
  • dr Paulina Balcerska